BLOG

Perkarbonát sodný - skvělý pomocník do domácnosti, nejen na praní plen

03. 05. 2018

O perkarbonátu již alespoň jednou v životě slyšela téměř každá látkující maminka - jedná se o často doporučovaný prostředek na skvrny, ale ne každý pak ví, že se jedná o skvělého pomocníka do domácnosti, který pomůže při úklidu. Pojďme se podívat, na co vše ho můžete využít.

celý článek

Jak na zapáchající a zanesené plenky

24. 01. 2018

Začaly Vám z ničeho nic smrdět plenky? Jsou pleny cítit i po vyprání případně hned, jak se miminko vyčůrá? Začalo se Vám miminko z plen opruzovat? Přinášíme Vám článek o možných příčinách těchto problémů s tipy na to, jak je vyřešit.

celý článek

Domácí mycí emulze na zadeček / domácí vlhčené ubrousky

08. 11. 2017

Chcete se vyhnout používání kupovaných vlhčených ubrousků a nevíte jak na to? Přinášíme Vám jednoduchý návod na domácí mycí emulzi na zadeček a na domácí vlhčené ubrousky.

celý článek

Jak správně nasadit kalhotovou plenku a svrchní PUL kalhotky

24. 09. 2017

V následujícím článku se Vám pokusíme co nejlépe vysvětlit, jak správně nasadit kalhotovou plenku a svrchní. Správné nasazení je totiž důležité, proto aby oblečení miminka zůstalo v suchu a miminko bylo látkovou plenkou co nejméně omezováno.

celý článek

Druhy separačních plen

14. 09. 2017

Základní přehled druhů separačních plen pro usnadnění Vašeho výběru ;)

celý článek

Domácí prací prášek

08. 09. 2017

Zkuste si vyrobit domácí prací prášek

celý článek

Co vše je potřeba pro pohodlné látkování

06. 09. 2017

V tomto článku se dozvíte co vše je dobré pořídit pro pohodlné látkování, aby vám nic nechybělo a zároveň jste nenakoupili zbytečnosti :-)

celý článek

Protékající pleny - důvody a řešení

03. 09. 2017

Byly jste na látkování natěšení a teď jste zklamaní, protože plenky protékají a musíte miminko několikrát za den převlékat? Chcete látkovat i v noci, ale první pokusy skončily mokrým pyžamkem? Z ničeho nic Vám začaly pleny protékat? Jaké mohou být důvody, proč pleny protékají a co se s tím dá dělat?

celý článek

Jak na pletené vlňáčky

01. 09. 2017

Zde se dozvíte co všechno budete kromě šikovných rukou potřebovat k upletení vlastních vlněných svrchních kalhotek.

celý článek

Jak na tvrdé pleny - domácí máchadlo

28. 08. 2017

Postrádáte při praní plen aviváž? Nemáte sušičku a pleny jsou tvrdé jako struhadlo? Už Vás nebaví kupovat drahé komerční prostředky plné chemie? Ať už máte jakýkoliv důvod, máme pro Vás dobrou zprávu, existuje jednoduché řešení ;-)

celý článek