O nás

Pár slov o nás ;-)  

 

Jsme dvě maminky na rodičovské dovolené Šárka a Nela a obě máme odlátkované dvě děti, Šárka látkuje aktuálně třetí. Obě jsme u prvních dětí částečně (například na noc) nebo po nějakou dobu používaly jednoráz a možná právě proto dokážeme plně ocenit výhody látkovek. Mladší děti byly nebo stále jsou plně v látce.
 
Díky plenám jsme se seznámily a látkování nás tak trochu pohltilo, rády zkoušíme nové typy a značky plen a naše děti úspěšně plní roli testerů ;-) Nela pořádá semináře o látkových plenách v rámci předporodních kurzů a Šárka působí jako látková poradkyně.
 
Naši drazí muži nad naší plenkománií občas kroutili hlavou, až v hlavě jednoho z nich vznikla myšlenka posunout to někam dál, využít našich zkušeností a založit si vlastní e-shop. Dlouho jsme odolávaly, až jsme nakonec podlehly...a tak vznikla Plenkománie s velkým P ;-)
 
A co je naším cílem? Chceme nabízet především námi vyzkoušené a osvědčené plenky a zároveň vše, co je k látkování potřeba a ještě něco navíc, na jednom místě, poskytovat látkové poradenství a zároveň si rozšiřovat obzory a zkoušet dosud nevyzkoušené, aby jsme byly schopny objektivně poradit, což je pro nás výzva ;-) Plenkománii chceme vést na principu maminky maminkám, nepůsobit jako běžný neosobní eshop, ale být tu pro Vás. Za tímto účelem pro Vás píšeme blog a také jsme založily stránku Plenkománie na facebooku, kde se s Vámi dělíme o novinky, radíme, diskutujeme, testujeme a zveřejňujeme videa o jednotlivých plenečkách. Tak neváhejte a přidejte se ;-)